Вибір ковроліну у 2021

Вибір ковроліну у 2021

Враховуючи останні тенденції у світі дизайну інтер’єру найбільш ідеальним варіантом покриття для підлоги вважається ковролін. Цей матеріал в останні роки набирає рекордну популярність та затребуваний на ринку. В першу чергу це пояснюється перевагами, які він має в порівнянні з іншими варіантами, в тому числі:

привабливий вигляд;
високі показники теплоізоляції;
хороша звукоізоляція;
щільна структура;
легка вага;
зручність в укладці;
не вигоряє;
простота догляду.

Можна сказати, що це універсальний матеріал призначений для підлогового покриття. Ковролін має різну структуру плетіння, товщину полотна, різноманітне забарвлення, тому вибір варто робити, виходячи з конкретних умов експлуатації.
Різновиди ковроліну

Серед великого асортименту, в якому представлений ковролін, можна виділити покриття призначене для побутового і комерційного використання.

Побутові покриття призначені для використання в житлових приміщеннях, квартирах, на дачах або в приватних будинках. Вони мають ворс середньої висоти, різноманітний дизайн, можуть витримувати середні навантаження.

Для комерційного використання краще всього підходить контактний ковролін. Його структура дозволяє уникнути сильної деформації. Він мало стирається, не вигоряє, має високу щільність, низький ворс. Полотна комерційного призначення мають більш простий дизайн і забарвлення в спокійній колірній гамі.
Матеріал, який використовується при виготовленні

Ковролін роблять на верстатах шляхом сплетення ниток з натуральних або синтетичних волокон.

В якості натуральної сировини, при виготовленні ковроліну, використовують шерсть. Вовняні нитки досить міцні, еластичні, не вигоряють, добре зберігають тепло. Для збільшення зносостійкості виробів до вовняних ниток додають лляні, бавовняні або шовкові волокна.

Сировиною для синтетичних ниток служать такі матеріали:

нейлон;
акрил;
олефін.

Це довговічні, м’які та еластичні нитки, які стійкі до проникнення вологи, легко очищаються від бруду, мають великий термін експлуатації.
Різновиди ворсу

Ковролін має різну структуру ворсу. Можна виділити наступні його види:

петельний;
стрижений;
комбінований.

Ворс петельного типу складається з закритих петель. Така структура робить ковролін більш довговічним і міцним. Стрижений ворс являє собою розрізнені петлі. Таке покриття легше прибирати, воно має м’яку структуру і ворс різної довжини. Ворс комбінованого типу поєднує в собі як цілі, так і розрізані петлі. Це дозволяє створювати покриття багатоступінчастого типу.
Кілька важливих правил вибору

Універсального підлогового покриття не існує, тому вибір повинен враховувати призначення кімнати.

Для дитячої кімнати потрібно вибирати ковролін з ворсом середньої довжини, з натуральних ниток, яскравого забарвлення. Покриття повинне бути безпечним, виготовленим із натуральних складників і простим у догляді.

В кухню краще стелити покриття з синтетичних волокон. Воно повинно мати низький ворс і хорошу водовідштовхувальну поверхню.

Для передпокою краще використовувати синтетичний ковролін. Він повинен мати короткий ворс, добре відштовхувати бруд і воду, мати прогумовану основу, простий дизайн.

В спальню краще постелити ковролін з натуральних волокон. Він повинен бути теплим, з довгим ворсом, м’яким і затишним. У таку кімнату краще підбирати покриття з оригінальним візерунком.
Чотири топових варіантів

Враховуючи велике розмаїття товарів від всесвітньо відомих виробників, навіть досвідчений покупець може часом заплутатися. Щоб зорієнтувати на правильний вибір далі розглянемо кілька цікавих моделей, які мають попит у 2021 році.

Ковролін AW Wervik, 4 м (37). Підлогове покриття від бельгійського бренду. Має високий ворс і виготовлене з довговічних синтетичних матеріалів. Внаслідок однотонності має універсальне призначення.

Ковролін AW Village, 4 м (90). Продукція відомого бельгійського виробника. Має короткий ворс. Пряжа складається зі 100% поліаміду. Ковролін має дитячий принт.

Ковролін Beaulieu R Summer, 4 м (353). Підлогове покриття від виробника з Бельгії. Внаслідок довговічних і витривалих матеріалів його можна використовувати в комерційних закладах.

Ковролін Ideal Extreme, 4 м (28). Бельгійське підлогове покриття з середнім ворсом Прекрасне рішення для побутового використання.

Ціни на ці та інші види ковроліну дивись на https://www.keramis.com.ua/uk/category/kovrolin/. Великий вибір і гарантія якості від відомих виробників. В інтернет-магазині діють акції та знижки, докладніше по телефону 0 (800) 30-44-40 – безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних

В статті ми розглянули основні критерії вибору ковроліну та чотири топових моделі від популярних виробників.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours