Повірка лічильників води – це просто, якщо звернутися за допомогою до професіоналів

Повірка лічильників води – це просто, якщо звернутися за допомогою до професіоналів

Майже кожному власнику нерухомості (квартири чи будинку), яка підключена до централізованого гарячого та холодного водопостачання, потрібно здійснювати повірку лічильників. Таким чином можна впевнитися в тому, що ви не переплачуєте зайвого через неточні показники і бути спокійним за роботу лічильників гарячого- та холодного водопостачання. Проте, коли виникає потреба в цій процедурі, постає закономірне питання — кому довірити її проведення? Відповідь, на наш погляд, проста — якісна повірка лічільників без демонтажу повинна буди проведена професіоналами, знайти яких в Україні можна онлайн, відвідавши спеціалізований ресурс poverka.org.ua. У сьогоднішній статті спробуємо детальніше розібратися у перевагах саме такого рішення.

Повірка лічильника без демонтажу: що варто знати

Фахівці здійснюють повірку лічильників гарячої та холодної води без їхнього демонтажу. Це дуже зручно, так як не завдасть незручності помешканню та всім, хто в ньому живе. Говорячи про зручності, принагідно слід відмітити і можливість отримати результати повірки в режимі онлайн. Достатньо оплатити послугу, а через три-чотири дні знайти свої результати на спеціальній сторінці, адресу якої можна дізнатися на сайті poverka.org.ua.

Слід пам’ятати, що потрібна послуга є досить затребуваною, а тому заявку краще залишити заздалегідь. Як правило, виконується вона двадцять п’ять — тридцять робочих днів, а за добу до повірки з вами зв’язується фахівець компанії, щоб уточнити зручний час для приходу майстра. Варто також врахувати, що в повірці може бути відмовлено за певних умов, зокрема:

встановлений у вашому житлі лічильник відноситься до типів, що відсутні в державному реєстрі;
система водопостачання має нестабільний тиск;
в разі наявності пошкодження метрологічної пломби на вашому лічильнику;
якщо в помешканні використовується несправна сантехніка чи вона взагалі відсутня;
якщо ваше помешкання не під’єднане до систем центрального водопостачання.

Короткий висновок

Якщо ваша нерухомість відповідає всім описаним в статті умовам, а також виникла необхідність в повірці лічильників, то не відкладайте це на потім. Прямо зараз заходьте на сайт https://poverka.org.ua/ і замовте послугу у професіоналів своєї справи, результатом роботи яких ви неодмінно залишитеся задоволені. Також не забудьте додати сайт у закладки, а також при нагоді порекомендувати його друзям — дійсно зручний, ефективний та доступний для всіх по ціні сервіс.

Команда копірайтерів Proekt100 спеціально для rsd.kr.ua/

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours