Підбираємо інтер’єр для балкона

Таке невелике за своїми розмірами приміщення, як балкон, цілком може стати частиною вашого інтер’єру та затишним куточком будинку. Завдання на перший погляд може здатися простим, однак, ви переконаєтеся, що це далеко не так, як тільки приступите до виконання своєї мети. Зараз існує безліч варіантів обробки, прикраси та застосування новітніх технологій у ремонті. Про те, як прикрасити балкон за допомогою квітів, написано величезну кількість книг, тому пропонуємо загострити свою увагу на інших важливих моментах.

Тож почнемо. Займаючись озелененням дуже важливо вибрати правильні рослини. Варто врахувати, що жоден, навіть добре утеплений балкон у холоди не здатний повністю захистити від холоду. Єдиним вирішенням проблеми є система мікроклімату, яка здатна підтримувати задану вологість повітря та температуру. Ця ж система допоможе і в спекотні літні дні. А ось щоб захистити рослини від опіків, потрібно буде встановити жалюзі. Незважаючи на всі умови, рослинам найкомфортніше буде знаходитися все ж таки на поличках і підставках розміщених на стіні між кімнатою і балконом.

Крім цього інтер’єром кімнати, до якої примикає балкон, має враховуватися якісне освітлення. Воно має працювати більшу частину доби, це необхідно для нормального підтримання вегетації у декоративних рослин. Для цього проектування та встановлення ламп, повинні повністю задовольняти потреби всіх рослин.

Якщо ви збираєте прикрасити балкон із зовнішнього боку, вам знадобляться ящики із рясно квітучими рослинами. Ще під час ремонту слід встановити конструкцію для надійного їхнього кріплення.

Коли ми займаємося ремонтом на балконі, ідеї створення індивідуального інтер’єру можуть бути зовсім різні. Якщо ви не любитель возитися з квітами – влаштуйте собі затишний куточок для читання чи роботи. Якщо ви любитель почаювати – поставте маленький столик, а підвіконня може послужити непоганою підставкою для дрібниць. Але, яку б ідею ви не обрали, при її втіленні завжди знадобиться світло, тому варто відразу ж розпочавши ремонт, подбати про його проведення.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours