Укладання ламінату на балконі або лоджії

Ви не знаєте, що робити з балконом? Яке покриття підійде вам? В такому випадку краще звернутися у спеціалізовану компанію, яка пропонує таку послугу, як укладання ламінату на балконі.

Балкон – місце в квартирі, яке найчастіше піддається впливу перепадів температури та вологості. Викладати ламінат на балконі можна, всупереч різноманітним думкам. Самостійно робити це не рекомендується, краще найняти спеціалістів, які зроблять цю роботу правильно, дотримуючись головних правил вибору та монтажу покриття для підлоги.

Якісне покриття для підлоги зробить ваш балкон затишним і красивим. Адже ламінат коштує недорого, і вмілі майстри можуть зробити балкон або лоджію просто казкою!

Як матеріал для обробки ламінат має такі характеристики:

підвищена вологостійкість;
зносостійкість та абразивна стійкість. Ламінат може служити вам десятки років;
удароміцність. На відміну від того ж коркового покриття ламінату не страшні падіння важких предметів;
відмінний зовнішній вигляд, різноманіття відтінків та текстур. При цьому ви можете вибрати як класичний варіант під дерево, так і креативніші види ламінату;
висока опірність навантаженням та стійкість до реагентів;
теплопровідність. Ламінат можна викладати на теплу підлогу;
ламінат є імітацією натуральної підлоги і виготовляється з шару ДВП. Цей оздоблювальний матеріал для підлоги може імітувати мармур, граніт, камінь. Його поверхня буває рельєфною, вощеною чи гладкою.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours