Яким би цікавим і красивим не був інтер’єр всієї квартири, неважливо оформлені туалет і ванна кімната можуть зіпсувати все враження, а значить – треба приділити особливу увагу вибору сантехніки. І тут постає питання як про зручність, так і про красу. Якщо робити упор на перше, то варто придивитися до розумні унітази “уошлет”, які виробляють такі компанії, як ТОТО, Panasonic, INAX, Toshiba
Washlet (миючий туалет) – це нове покоління роботизованих сидінь для унітазу з функцією біде, які може запропонувати провідний японський і світовий виробник ультра-сучасного обладнання для ванни і туалету японська компанія ТОТО.
Серія F (Futuris) вважається найбільш просунутою і втілює в собі всі останні досягнення в області гігієни, серед яких такі як:
1. поліпшений обмив унітазу (аерована струмінь води “вистрілює” з частотою 70 разів на секунду або закручується з частотою 170 разів на секунду, підвищуючи якість обмивання);
2. функції біде, яке налаштовуються (вибирається – м’якість, широта, температура води для обмивання);
3. підігрів сидіння;
4. автоматична кришка, яка піднімається при наближенні і опускається, коли відвідувач встав (також можна управляти нею з пульта);
5. антихлопок кришки унітазу;
6. автодезодорація;
7. автоматичне підсвічування для нічних відвідувань;
8. самоочищення;
9. антибактеріальне покриття і брудовідштовхуючий шар;
10. бездротовий пульт управління (основні кнопки також можна знайти на самому унітазі), який сам відкривається;
11. автозбереження енергії, якщо унітаз довго не використовується.
Якщо ж будинок не зможе прийняти таку кількість електронних пристроїв, або перевага віддається більш звичній сантехніці, то на допомогу прийдуть відомі світові бренди. Наприклад, Agape – італійська компанія, заснована Джампаоло Бенедіні в 1973 році і яка використовує такі матеріали, як вологостійка фанера, МДФ, латунь, нержавіюча сталь, алюміній, пластмаси, мармур і скло. Серед різних колекцій завжди можна підібрати те, що найбільше впишеться в інтер’єр – раковину з кольоровим малюнком або душову кабінку, закручену у вигляді спіралі.
Італійська компанія Hatria може запропонувати сантехніку в сучасному і класичному стилях, виконану з санфарфора і шамотної глини. При цьому компанія не тільки використовує технологію Easywarm, що дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всій поверхні кераміки, а й співпрацює з такими дизайнерами, як Francesco Lucchese, Gioacchini Nilo і Rossari & Associati, пропонуючи дійсно широкий вибір елітної сантехніки.
Цікава і незвичайна сантехніка від французької компанії Jacob Delafon, заснованої Емілем Жакобом і Морісом Делафон в 1889 році. Дизайнери поєднали кераміку, метал і дерево, квадратні і вигнуті форми і доповнили композиції флуоресцентними світильниками з двома режимами освітлення: спрямованим і розсіяним, при цьому випускаючи спеціальну сантехніку для дітей, літніх людей та інвалідів.
Елітна сантехніка, меблі для ванних, душі і змішувачі в класичному стилі – ось спеціалізація англійської компанії Lefroy Brooks, однак засновник фірми Крісто Лефрой Брукс постарався зосередитися на самих яскравих течіях в дизайні кінця XIX – початку XX століття. Таким чином, з’явилися такі колекції, як Lissa Doon (вікторіанський стиль), Metropol (ар-деко), La Chapelle (новий французький стиль XX століття). Однак все це невіддільне від сучасних технологій, які використовує компанія Lefroy Brooks.
Якою би різною і цікавою не була сантехніка, вона обов’язково повинна вписуватися в загальний інтер’єр кімнати. Тому якщо вся квартира і ванні виконані в класичному стилі, то не варто вибирати “уошлет”, краще звернути свою увагу на вигнуті моделі Lefroy Brooks, виконані в чорному, білому або іншому більш відповідному кольорі.
З іншого боку, якими б не були цікавими дизайнерські моделі, завжди варто враховувати особливості членів своєї сім’ї, тому при наявності в будинку дітей, літніх людей або інвалідів, краще пошукати дизайнерське рішення в колекціях Jacob Delafon. Але завжди, в будь-якому випадку варто враховувати і красу, і зручність.
+ Немає коментарів
Додайте свій