Купуємо двері міжкімнатні з установкою

В інтер’єрі важливий кожен елемент: і меблі, і обробка стін, і міжкімнатні двері. Вибираючи двері в кімнати, в першу чергу дивляться на її естетичні якості. Наш магазин пропонує клієнтам високу якість продукції від перевірених постачальників за доступною вартості. На всі вироби надається гарантія. У нас величезний асортимент міжкімнатних дверей, які відмінно доповнять обстановку вашого житла. Існує можливість придбати двері міжкімнатні з установкою.

Що ми пропонуємо

Якщо ви вирішили придбати міжкімнатні двері, в нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент виробів:

– двері-купе;
– стійкі до вологи для ванної кімнати і санвузла;
– з масиву деревини або з МДФ;
– двостулкові;
– зі скляними вставками.

Можливо виготовлення міжкімнатних дверей під замовлення, в тому випадку, якщо ні один виріб з каталогу вам не сподобалося. На вашу адресу приїде наш фахівець-заміряє. Ми виготовимо і встановимо двері, які будуть чудово поєднуватися з вашою ситуацією, підійдуть за кольором і стилю, в найкоротший термін.

Види міжкімнатних дверей і особливості їх конструкцій

Асортимент міжкімнатних дверей на сайті triodveri.ua дуже різноманітний, але, незважаючи на це, виділяють три основних види:

– з цільної деревини;
– щитові;
– фільончасті.

У дверний проріз монтується коробка, на неї прикріплюється на петлі дверні стулки. Без фурнітури (замків, петель, ручок) неможливе повноцінне функціонування конструкції, тому вона є дуже важливим елементом.

Вартість міжкімнатних щитових дверей найнижча в Харкові, тому цей вид ідеально підходить для невеликого бюджету. Усередині таке полотно заповнене стабілізірущімі сотами або трубчастим ДСП. Рама полотна проводиться з соснового бруса і обшита з двох сторін плитами МДФ.

До більш дорогому цінового сегменту можна віднести фільончасті двері. Їх основа виконана з зрощеного бруса, а отвори заповнені фільонками з МДФ або дерева.

Якщо для вас важливіше якість міжкімнатних дверей, ніж їх вартість, рекомендуємо вибирати конструкцію з натурального дерева дорогих порід. Вони виготовляються з цілісних елементів дерева, і можуть бути виконані в будь-якому стилі. Для цих виробів використовується більш якісна і надійна фурнітура. Можливо декорування скляними вставками. Різноманітне колірне виконання, яке залежить від зовнішньої обробки, може бути з екошпон, шпону, ламінату, плівки ПВХ.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours