Будуємо збірний будинок із деревини

Збірні будинки тим відрізняються від традиційних кам’яних, монолітних та цегляних будівель, що вони виконані із збірних модулів, які заздалегідь виготовлені на території підприємства-виробника. В умовах автоматизованого виробництва, на конвеєрах збирають модулі – складові будівель, які потім доставляють на будівельний майданчик.

Матеріали для модулів

При збиранні в заводських умовах готових модулів можуть бути використані металоконструкції, дерев’яні конструкції, пластик і т.д. Найчастіше використовується деревина, яка останнім часом набула великої популярності, вона дала модулям другу назву — “збірні дерев’яні будинки”.

Давно відомо, що деревину вважають досить міцним і легким матеріалом, що має малий коефіцієнт теплопровідності, тому в найбільш розвинених країнах світу її часто використовують при будівництві блоків для збірних будинків.

Не багатьом відомо, що збірні будинки з дерева ні в чому не поступаються за якістю традиційним конструкціям.

У них навіть є багато переваг, ось деякі з них:

– Матеріали, які використовуються для виготовлення дерев’яних модулів, є екологічно чистими.
– Зведення таких конструкцій йде набагато швидше, тому що відсутнє “мокре” будівництво.
– Дерев’яні модулі зручніші для роботи на будівельному майданчику.
– У таких конструкцій набагато краща теплоізоляція, а отже, скорочуються витрати на опалення та охолодження.
– Усі частини будівлі зроблені заздалегідь, що зменшує затримки у будівництві.
– Дерев’яні збірні модулі мають нижчі ціни, які не відбиваються на якості та комфорті.
– Проблеми з ремонтом, що виникли, простіше і дешевше усунути.
– Є можливість легкої реконструкції побутових приміщень.
– Використання дерев’яних модулів дозволяє виконувати різні вимоги сучасної архітектури без обмеження площі.
– Матеріали, що використовуються для блоків, набагато легші, ніж ті, що застосовують для монолітного будівництва, що визначає нижчу вагу будівлі і підвищує її стійкість до землетрусів та інших стихійних лих.
– Сучасні збірні будинки дуже відрізняються від своїх попередників. В даний час при будівництві збірних будинків використовуються високоякісні матеріали, з хорошими тепло- та звукоізоляційними властивостями, міцністю та відповідають вимогам естетики.

Екологічність

Сучасні архітектори прагнуть створювати будівлі, які будуть перебувати в гармонії з навколишньою природою, які чисті екологічно і не виділяють шкідливих речовин. Збірні будинки, крім екологічного матеріалу, спроектовані конструкторами в такий спосіб, що споживають дуже мало електроенергії.

Будь-який розмір

Сучасні збірні дерев’яні будинки можуть бути дуже маленькими – від 7 кубічних метрів, і дуже великими та екстравагантними, наприклад, будинки з терасами та басейнами.

Швидке будівництво

Великим плюсом збірних дерев’яних будинків є те, що весь процес збирання та закінчення будівництва будинку є дуже коротким. Крім того, збірні будинки обходяться набагато дешевше, ніж традиційні будинки.

Зважаючи на той факт, що інвестиції у збірні будинки відновлюються дуже швидко, за рахунок економії грошей для обігріву або охолодження, можна з упевненістю сказати, що ці конструкції ще довго займатимуть передові позиції на світових ринках.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours