Дизайнерські прийоми та способи укладання плитки

У дизайнерів популярністю користуються такі способи укладання плитки на підлогу в кухні:

Геометричні лінії та фігури з кахлю двох-трьох кольорів

Ряди та смуги можуть розташовуватися по діагоналі або вздовж стін. При цьому можна візуально розширювати чи зменшувати приміщення. Відходів матеріалів за такого способу майже немає. Виконати таке укладання своїми руками зможе навіть початківець.

Калейдоскоп

Плитку різних кольорів викладають у довільному порядку без будь-яких малюнків. Підійде до дизайну у сучасному стилі.

Килим

Навколо викладеного в центрі приміщення малюнка роблять обв’язку плитками контрастного кольору. Весь сенс в оформленні центральної частини “килима”. Таке укладання підходить для просторих кухонь та їдалень.

Розетка

Для неї береться одна велика плита контрастного кольору, яку зазвичай кладуть у центрі. Решта – підлога однотонна і неяскрава. У продажу пропонують спеціальні набори для таких варіантів укладання. Також рекомендується для просторих приміщень.

Комбінування передбачає застосування кількох способів укладання для зонування приміщення. Рекомендується для приміщень, що дають змогу провести таке зонування.

Комбінування плитки з іншими матеріалами

На кухні, поєднаній із обідньою зоною, без зонування простору не обійтися. Для робочої зони незамінна кахельна плитка, а зону їдальні можна облаштувати, застосувавши інші матеріали. На кухні найбільш популярне поєднання кахельної плитки з:

– ламінатом;
– паркетною дошкою;
– лінолеумом;
– деревом.

Головне, щоб догляд за підлогою не становив труднощів. Іноді виділення зон влаштовують подіуми. При цьому рекомендується подіум робити в тій зоні, яка менша за площею.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours