Чи дійсно такі хороші стінові блоки

Чи дійсно такі хороші стінові блоки: про що мовчать виробники

Усі переваги бетонного блоку мають і другий бік медалі. Так, ми вже говорили, що стіновий бетонний блок має хорошу пористість. Однак це має на увазі те, що тут необхідний хороший захист від атмосферних опадів. Найголовнішим тут буде те, що як і у випадку з керамзитобетоном, що треба забезпечити паропроникність всієї стінової конструкції. Цю проблему вирішують сьогодні двома способами. Розглянемо один із них.

Можна легко використовувати для обробки зовнішніх стін будинку спеціальні паропроникні матеріали. Наприклад, для оштукатурювання підійдуть речовини, які мають підвищену адгезію, швидко висихають і мають знижене водопоглинання. До речі, застосовують для зовнішньої обробки і латексні фарби.

Ще один мінус тих же газосилікатних блоків у тому, що мають дуже невелику міцність на вигин. Як і у випадку з цеглою, бетонні блоки просто не витримують жодних рухів з боку фундаменту. Саме тому у разі будівництва будинку із стінових бетонних блоків до зведення фундаменту варто поставитися з неймовірною ретельністю. До того ж, всі фахівці кажуть, що без правильно складеного та продуманого проекту до будівництва будинку з пористого бетону взагалі підходити не можна! А все тому, що доводиться враховувати велику кількість нюансів. Це і правильний розрахунок щільності бетону, і розрахунок обробки, і облік ваги перекриттів, і багато чого іншого.

Ось ще одна суперечність: стіни з пористого бетону зовсім не потребують утеплення. Ми ж хочемо сказати, що у випадку зі стіновим бетонним блоком вам все одно доведеться додатково утеплювати стіни. Звичайно, спеціальних утеплювачів не потрібно, але все ж таки 2-х сантиметровий шар штукатурки нанести доведеться.

Також ми рекомендуємо вам вибирати оптимальне співвідношення щільності та міцності блоків. Адже якщо у блоку невисока міцність і висока щільність, то це говорить лише про його підвищену порожнечу. Чим більше осередків усередині, тим менша міцність.

На завершення цієї оглядової статті хочеться додатково зауважити, що при виборі такого матеріалу, як бетонний стіновий блок, не можна враховувати лише одну вартість. Набагато правильніше буде розраховувати вартість одного квадратного метра стіни готової, разом із оздобленням (адже, як було сказано вище, додаткових 2 сантиметрів шару штукатурки не уникнути).

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours