Двері міжкімнатні шпоновані: переваги та недоліки

Шпон (нім. sраn (sроn) “щіпка”, “підкладка”) – це тонкі листи деревини, що виготовляються різними методами: пилянням, струганням або лущенням. Сировиною служать дерев’яні бруски або короткі колоди.

В даний час досить багато продається міжкімнатних дверей, зроблених з різних матеріалів і форм. Прогрес не стоїть на місці, тому вони вдосконалюються, змінюється матеріал виготовлення і їхня форма. Таке вдосконалення є у дверей, зроблених зі шпону.

Двері міжкімнатні шпоновані: недоліки

Вирубування цінних порід дерев і як наслідок зниження природних дерев’яних джерел.

Труднощі у виготовленні поверхні з постійними структурою та кольором. У результаті виробники докладають максимально зусиль для досягнення вищезгаданих цілей хоч у рамках однієї партії дверей.

Проблеми при покритті шпоном деталей міжкімнатних дверей зігнутого профілю.

Згодом шпон вицвітає або темніє. На це, в свою чергу впливають сонячні промені.

Щитові двері серії смальту з суцільним наповненням з дерев’яних брусків роблять двері досить якісними, з гарною шумоізоляцією.

Двері міжкімнатні шпоновані: переваги

Величезна різноманітність деревних порід, кольору, текстур.

Можливість відреставрувати фурнітуру у разі порушення цілісності покриття дверей.

Можливість зробити міжкімнатні двері зі складною геометрією та інкрустуванням.

Для максимального використання корисної площі квартири, краще встановити недорогі міжкімнатні двері, ціни на які доступні широкому споживачеві — розсувні двері:

– двері-купе;
– двері-пенал.

Відкриваються легко і безшумно, прості в установці та довго служать.

Міжкімнатні двері шпоновані виглядають як справжнє якісно оброблене дерево. Важливо, що шпон нешкідливий для людини. Цим екологічними властивостями володіє екошпон. Постійний контакт з ним не надає жодної загрози, а тому користується попитом у покупців. Завдяки новим технологіям міжкімнатні двері виглядають гідно у відношенні доступності та якості.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours