Дизайн дитячої кімнати: як збільшити простір за допомогою оформлення

Мрією кожної дитини свідомого віку мати у своєму розпорядженні цілу кімнату, оформлену у відповідність до її смакових уподобань і занять. Звичайно, якщо дитина має можливість розташуватися у великій кімнаті, її оформлення може обмежуватися лише фантазіями сім’ї. В основному, перед дизайнерами стоїть завдання вмістити меблі, тематичні дитячі зони та інші інтер’єрні рішення у невеликих житлових кімнатах. Варто врахувати, що дитина зовсім іншими очима сприймає простір, тому і маленька кімната не стане на заваді реалізації справжнісінької дитячої мрії.

Сьогодні ринок має великий асортимент різноманітних меблів на будь-який смак, здатних зробити кімнату більшою за рахунок високого функціонального значення меблевих деталей. Чим складніша меблева конструкція у висоту та по горизонталі, тим цікавіше дитині. Так, ліжко-горище або поєднана зі спальним місцем робоча зона стануть ідеальним рішенням для маленьких кімнат. Ліжко під стелею викличе у дитини почуття неймовірного захоплення, адже щоб дістатися місця відпочинку необхідно піднятися хитромудрими сходами. Оформлення дитячої кімнати має бути цікавим. Це актуально для підростаючих дівчат і хлопчаків, а безліч вбудованих скриньок не дозволять речам лежати в різних кутках кімнати.

Іншим цікавим рішенням може стати оформлення підлоги на кшталт подіумної будови. На подіумі можна розмістити як спальну зону, так і робоче місце. Височина і вертикальне освоєння простору не тільки візуально розширить квадратуру приміщення, але й створить реальний простір для активних ігор та інших захоплюючих занять. Стелю можна оформити точковими світильниками, створити ілюзорне відчуття зоряного неба, прикрасити стелю яскравим орнаментом, а за допомогою світильників можна створити гарний контраст. Шпалери краще обрати пастельних відтінків, ускладнивши настінний малюнок яскравими тематичними вставками або насиченою абстракцією.

Важливо приділити увагу оформленню вікон. Це можуть бути легкі штори або м’який за фактурою тюль. Це дозволить максимально впускати природне світло у кімнату, що сприятливо впливає на внутрішню атмосферу та не зіпсує очі дитини від виконання домашніх завдань під настільною лампою. Чим більше світла, тим більше простору у кімнаті.

Настрій дитини нічого не повинно затьмарювати. У її кімнаті має бути комфортно, тому на стіні можна спорудити безліч поличок для власних виробів, фотографій однокласників, сім’ї, домашніх тварин. Важливо заохочувати бажання дитини прикрашати свою кімнату, тому можна повністю віддатися польоту творчої думки.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours