Дизайн будинку: головні нюанси

Оформлення заміського будинку для тривалого перебування дуже відрізняється від оформлень маєтків, перебування в яких носитиме сезонний характер. Спочатку слід визначитися, яку функцію нестиме будинок. Незважаючи на складність ландшафту місцевості, віддаленість від міста та особисті уподобання клієнта, дизайнери примудряються красиво комбінувати стилі та напрямки для створення конкретного образу, втіленого в архітектурній дачній будові. Тут варто врахувати все:

– характер земельної ділянки;
– загальне оформлення фасаду;
– планування будівлі;
– загальний план будинку та самої ділянки;
– можливість підключення до комунікацій та багато іншого.

Щоб створити ідеальний будинок, втілити досконалий дизайн будинку, варто врахувати переваги багатьох членів сім’ї, тому що для кожного заміський будинок є чимось особливим. Ігри на свіжому повітрі для дітей, дачний відпочинок та ведення земельного господарства для дорослих, для когось заміська нерухомість можна порівняти з відмінним заробітком від оренди та ведення домашнього бізнесу та інше.

Комфортний та затишний будинок дозволить створити сприятливі умови для цілорічного перебування або сезонного відвідування землеволодіння з метою відійти від міського ритму життя. Важливо також використовувати тільки натуральні матеріали: деревина, натуральний камінь, глина, а зовнішнє оформлення має бути не тільки красивим, але і відповідати вимогам безпеки і пожежостійкості.

Декорування внутрішнього оздоблення можна скласти з різних предметів інтер’єру, які втілять тепло та затишний мікроклімат у будинку:

– фотографії членів родини та близьких;
– вироби ручної роботи;
– раритетні речі;
– квіти в горщиках.

Окреме місце в будинку може зайняти камін. Можливість використовувати природний камін у заміському будинку вигідно наголошує на особливості будівлі перед міською квартирою. Камін з природним полум’ям здатний прикрасити будь-який інтер’єр, сучасний стиль Хай-тек або оформлення вітальні в стилі сільського Провансу. Вогонь заспокоює, створює затишне перебування, виконує функцію пічного опалення, робить інтер’єр особливим та вишуканим. У будові каміна враховується безпека. Конструкція повинна бути обрамлена обробкою з натуральних вогнетривких матеріалів, а димовідвідна конструкція має бути правильно сконструйована в отворі даху.

На ділянці можна реалізувати будь-які мрії, особливо якщо власник будинку не обмежений у коштах. Біля будинку можна розмістити басейн (як і всередині будинку), побудувати лазню, зону активного відпочинку, дитячий майданчик з турниками, гойдалками, пісочницею і навіть тенісний міні-корт. Заміський будинок зазвичай займає велику квадратуру, тому створювати інтер’єр кухні, веранди, вітальні можна на широкий діапазон дій, не намагаючись помістити все необхідне в маленьку кімнатку, що характерно для оформлення невеликих квартир.

Заміський будинок дозволить вміщати на своїй площі гостей, кухня може бути оснащена всією необхідною технікою, в кімнатах буде затишно і просторо, а наявність веранди дозволяє розмістити по її периметру ці палісадники з доморощеними квітами. Як би не збирався господар оформляти свою фазенду, важливо підійти до цього з розумом. З огляду на всі нюанси можна досягти індивідуального дизайнерського рішення, здатного задовольнити смак кожного члена сім’ї.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours