На жаль, швидкі темпи будівництва житла в наш час тягнуть за собою неминучі в цьому випадку витрати, які відбиваються в результаті на настрої новоселів, та й на їх гаманцях теж. Більшість квартир, що навіть продаються з готовим внутрішнім оздобленням, відразу вимагають ремонту – і це реалії, а не вигадка.
Не будемо говорити про ті квартири, які продаються без обробки, не будемо також торкатися теми навмисного перепланування оброблених квартир – у цих ситуаціях покупець свідомо згоден на витрати, пов’язані з ремонтом.
Що ж нас чекає у оздоблених квартирах економ-класу?
Насамперед нас чекають нерівно відштукатурені стіни, на які поклеєні, часто також нерівно, шпалери, та ще й поклеєні потоковим методом з використанням далеко не найякіснішого клею. Забудовника цікавить саме виконання обіцяної обробки як факт, а не якість цієї обробки у сухому залишку.
Другий критичний момент, що потребує негайного ремонту — щілини в стиках між бетонними плитами. У кращому випадку вони забиті нещільним шаром скловолокна і зверху заштукатурені, але буває, що цього немає: просто шпалери поклеїли прямо по щілинах, а внизу плінтус прибили. Що відбувається до зими у такій квартирі – знають усі.
І третій важливий фактор, що вимагає ремонту — дуже низької якості сантехніка, яка встановлюється. Змішувачі почнуть текти у перші два місяці обов’язково, що через встановлені лічильники на воду просто так ніхто терпіти не стане – дорого. Тому сантехніку теж доводиться замінювати в перший же місяць.
Все це в результаті підвищує вартість житла з обробкою в секторі економ класу ще на стадії в’їзду в нову квартиру. Способи боротьби за якість стандартні – регулярне відвідування об’єкта, що будується, контроль виконуваних робіт. Якщо це неможливо, варто спробувати делегувати цю місію продавцю.
+ Немає коментарів
Додайте свій