Технології у будівництві: утеплення будинків пінополіуретаном

Пінополіуретан (ППУ) є універсальним та дуже популярним утеплювачем. Він має свого так званого “побратима” — пінополістирол, але від нього ППУ відрізняється вигідним поєднанням “ціна-якість”.

Використовувати пінополіуретан можна як під час будівництва, так і після його завершення. Теплоізоляційні властивості цього матеріалу відмінно підходять для різних типів будівель:

– приватні будинки;
– заміські котеджі;
– лазні;
– дачі;
– гаражі і т.п.

Вигода утеплення будинку ППУ

Якщо Ви бажаєте значно заощадити на утепленні будинку, не на шкоду теплоізоляції, то на практиці одним із вигідних матеріалів для цього є пінополіуретан. Витративши один раз на якісне утеплення будинку, надалі можна непогано економити під час опалювального сезону. Витрати на опалення в будинках, які утеплені пінополіуретаном, знижуються в сезон опалення в 2 рази, що підтверджує статистикою.

Таким чином, через два роки після того, як роботи з утеплення будинку закінчені, можна сміливо зробити розрахунок і Ви зрозумієте, що вартість робіт повністю покрилася за цей час.

Так, наприклад, у будинку, де було зроблено утеплення покрівлі, підлог та стін за допомогою ППУ, у зимовий час за умови температури за вікном -35 градусів Цельсія вистачить короткочасного опалення всіх приміщень для того, щоб температура в них зберігалася від 8 до 9 годин.

Основні переваги пінополіуретану при утепленні

Якщо Вам необхідно утеплити будинок, але Ви губитеся серед великого вибору утеплювальних матеріалів, зверніть увагу на пінополіуретан (ППУ). Цей універсальний утеплювач має низку переваг, а саме:

– за допомогою ППУ можна досить швидко та легко утеплювати навіть найбільші будівельні об’єкти;
– термін експлуатації його необмежений часом;
– є пожежостійкою, тому що не може горіти самостійно;
– має стійкість до впливу різних грибків і мікроорганізмів, агресивних середовищ;
– не виділяє небезпечних та шкідливих для людини та навколишнього середовища токсичних речовин;
– пінополіуретан не накопичує вологу і є матеріалом, що дихає.

В даний час пінополіуретан широко застосовується для утеплення приватних заміських будинків, а також багатоквартирних, при цьому досягаються не тільки високі теплоізоляційні, а й звукоізоляційні, гідроізоляційні якості, що надає стінам будинку та покрівлі додаткової міцності.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours